0
0

SALE

Розпродаж жіночого одягу, взуття та аксесуарів

Вигідно купити річ, що сподобалася, зі знижкою - мрія будь-якої модниці. Інтернет-магазин Simona Polagina проводить регулярні розпродажі на певні моделі одягу, взуття та аксесуарів. Знижки можуть досягати 80%, що робить придбання дуже вдалим та особливо приємним.

 Як речі потрапляють на Sale?

Ми працюємо без посередників з виробниками та цехами з пошиття, тому знижки залежать безпосередньо від них. Найчастіше купити на розпродажі вдасться одяг, на який закінчується тканина (або фурнітура) і модель виводиться з виробництва. Зі зміною сезону фірми планують випуск нових колекцій, тому із задоволенням розпродують залишки за більш ніж недорогою вартістю. Якщо ви хочете купити пару взуття, обов'язково уточніть наявність. На розпродаж потрапляє взуття в одному максимум декількох останніх розмірах.

Слідкуйте за додаванням новинок до розділу Sale, щоб не пропустити бажану річ, адже коли виробник влаштовує розпродаж, вона діє для всіх інтернет-магазинів, не тільки для нашого, тому коло охочих різко збільшується.

Як замовити жіночий одяг та взуття зі знижкою?

  • Оберіть позицію, яка сподобалась;
  • Уточніть наявність зручним способом (через месенджери, Instagram);
  • Оформіть замовлення на сайті (якщо ви попередньо не уточнили наявність, менеджер повідомить вс після обробки замовлення);
  • Оберіть спосіб оплати (накладний платіж, часткова передоплата);
  • Очікуйте доставку;
  • Огляньте товар та сплатіть його у відділенні Нової Пошти, якщо все влаштовує.