0
0

Обсидіановий чокер з підвіскою дерево життя

  • Артикул: stones
  • Наявність: В наявності
650ГРН

Чокер з натуральних каменів чорного кольору ручної роботи з символічною підвіскою дерево життя. У композиції використаний натуральних обсидіан неправильної форми та дрібні намистини чорного агату. Чокер не виглядає масивним, проте виділяється в образі. Завдяки чорному кольору та розміщенню високо під шиєю, цю прикрасу можна носити круглий рік під одяг з горловинами різних форм, хоч до літнього відкритого одягу, хоч до светрів. Кулон у формі дерева життя гарно відбиває світло. Чорні камені ефектно підкреслені нержавіючою фурнітурою срібного кольору. Якісна фурнітура не псується часом, навіть якщо приймати в прикрасі душ чи купатися у водоймі. 


  • Обсидіан - вчить помічати деталі, концентруватися, що допомагає робити вірні прогнози, приймати правильні рішення; розвиває інтуїцію та навіть магічні здібності.
  • Дерево життя: символ розвитку, єднання зі світом природи, стабільності. Символ всього живого, буття; всесвіт, порядок, що протистоїть хаосу. Попри той факт, що люди звикли асоціювати дерево життя зі східною культурою (буддизм, феншуй), але він також є найдавнішим українським язичницьким символом.

Довжина 38 см
Нержавіюча фурнітура