0
0

Чорне кольє Лист: агат, обсидіан, раухтопаз, кришталь

  • Артикул: stones
  • Наявність: В наявності
750ГРН

Неймовірне кольє намисто чорного кольору для шанувальниць незвичайних прикрас з натурального каменю. Таємниче, загадкове, унікальне поєднання мінералів. В основі композиції листочок з нержавіючої сталі, який символізує зв'язок людини з природою. Білі камені - вставки гірського кришталю. Камені різних розмірів створюють неперевершену композицію. Відразу видно, що прикраса ручної роботи, виготовлена не за шаблоном. Чорне намисто з листом підкреслить вашу унікальність. Кольє модна носити в якості намиста на оголену шию чи як комірець до сорочок. 

  • Ручна робота
  • Натуральні камені: агат, обсидіан, раухтопаз, гірський кришталь
  • Фурнітура: нержавіюча сталь (застібка, листок), мідь (основа)
  • Довжина 40 см

Опис каменів

Агат, магічні властивості. Камінь оберіг, що зміцнює розум, сприяє прийняттю правильних рішень, робить власника більш проникливим. Захищає від негативу та різних отрут. 

Обсидіан, магічні властивості. Потужний концентратор енергії. підвищує концентрацію, сприйняття тонких планів. У повсякденному житті захищає від негативного впливу, лихих побажань, заздрощів. Здатен відновлювати пошкоджені ділянки енергетичного поля. 

Гірський кришталь, магічні властивості. Камінь провидців та цілителів. Покращує розумовий процес та ораторські якості. Допомагає "зчитувати" інформацію, корисний під час медитацій.

Раухтопаз, магічні властивості. Сприяє самовдосконаленню, досягненню цілей. Допомагає позбутися негативних рис характеру (при психологічному опрацюванні проблеми), таких як агресія, заздрощі, ревнощі. Відмінний оберіг від негативного впливу оточення.